Новини

Хто зможе користуватися водою і не сплачувати рентну плату?

10.11.2017 / 15:20

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7260 «Про внесення змін до ст. 255 Податкового кодексу України щодо рентної плати за спеціальне використання води».

Документом передбачається визначити водокористувачів, які використовують воду для утримання, охорони та збереження  об’єктів природно-заповідного фонду місцевого та загальнодержавного значення (крім скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів), як такими, що не є платниками рентної плати за спеціальне використання води.

Крім того, не справлятиметься рентна плата для використання води на зазначені потреби з урахуванням винятків щодо цільового використання.

Метою законопроекту є збереження об’єктів природно-заповідного фонду місцевого та загальнодержавного значення шляхом звільнення їх від сплати рентної плати за спеціальне використання води (крім скидання забруднюючих речовин у водні об'єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів).