Новини

Попередження зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Актуально для сільгоспвиробників!

13.11.2017 / 17:50

Задля попередження зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН сільгоспвиробники мають право подати в електронному вигляді інформацію за встановленою формою, яка складається із:

  • Таблиці даних платника за формою J(F)1312302 (далі — Таблиця) щодо:

видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
кодів послуг відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.

  • Пояснень до Таблиці щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по зупинених ПН/РК (далі — Пояснення) із зазначенням специфіки господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку, зокрема, але не виключно, на відомості про земельні ділянки відповідно до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Така інформація враховується системою Моніторингу автоматично, якщо:

  • сільгосппідприємство внесено до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України від 24.06.2004 р. № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України»

та/або

  • сільгосппідприємство, яке на 31.12.2016 р. застосовувало спеціальний режим оподаткування з ПДВ згідно зі ст. 209 Податкового кодексу України (у редакції на 31.12.2016 р.)
  • мають власну чи орендовану земельну ділянку загальною площею понад 200 га включно станом на 01.01.2017 р., що задекларована до 20.02.2017 р.;
  • за період з 01 січня 2017 р. не було одночасної зміни засновника і керівника;
  • у Таблиці зазначені коди згідно з УКТ ЗЕД постачання (виготовлення) груп товарів:

01 Живі тварини;

03 Риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні;

04 Молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені;

07 Овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби;

08 Їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь;

10 Зернові культури;

12 Насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж.

За результатами опрацювання зазначеної інформації системою Моніторингу без зауважень реєстрація ПН/РК в ЄРПН із відповідністю поданим у інформації даним відбуватиметься без зупинення їх реєстрації.

Для сільгоспвиробників не передбачено особливих умов подання пояснень та документів при зупиненні реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

(За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області)