Новини

У порядок використання коштів, передбачених для компенсації вартості с/г техніки внесено зміни

16.11.2017 / 11:00

Кабінет Міністрів України постановою вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого власною постановою від 01.03.2017 р. № 130.

Змінами, зокрема, уточнено, що питома вага витрат, яких на оплату праці з урахуванням відрахування на соціальні заходи у складі собівартості виробленої (реалізованої — для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності) продукції, становить не менш як 8 %.

Зазначено, що заявки щодо включення до переліку техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів в поточному році подаються комісії до 31 жовтня, а в 2017 році – до 17 листопада. Заявки щодо включення до переліку в наступному році подаються комісії з 1 листопада поточного року.

Заявки на щорічне підтвердження відповідності техніки та обладнання, включених до переліку у попередні роки, критеріям поточного року, визначеним у пунктах 5 і 7 цього Порядку, подаються комісії щороку з 1 січня по 30 квітня.

У разі неподання заявки на щорічне підтвердження відповідності техніки та обладнання, виявлення недостовірної інформації у документах, поданих заводом-виробником, або у разі, коли техніка та обладнання не відповідають критеріям поточного року, визначеним у пунктах 5 і 7 цього Порядку, комісія розглядає питання і приймає відповідне рішення щодо виключення такої техніки та обладнання з переліку.

Вартість техніки та обладнання, вилучених з переліку, не підлягає компенсації з моменту оприлюднення відповідного рішення комісії на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 25.10.2017 р. № 832)