Новини

Кількість контролюючих органів на кордоні планують зменшити

16.11.2017 / 18:00

15.11.2017 р. на засіданні уряду за пропозицією Мінфіну України було схвалено рішення про внесення змін до Митного кодексу та деяких інших законів України, що зменшують кількість контролюючих органів на кордоні та спрощують процедури проведення контролю.

У чому суть?

З метою оптимізації діяльності органів i служб, що здійснюють контрольні функції в пунктах пропуску через державний кордон України, було розроблено законопроекти щодо реформування системи екологічного та радіологічного контролю у зазначених пунктах.

Законопроекти передбачають передачу функцій екологічного і радіологічного контролю у пунктах пропуску через державний кордон органам Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби (функції екологічного контролю – ДФС, функції радіологічного контролю – Держприкордонслужбі).

Що це дає?

Прийняття законопроектів є важливим кроком в усуненні існуючих на законодавчому рівні бар’єрів для реалізації системи «єдине вікно» і створює умови для впровадження європейських стандартів процедур проведення державних видів контролю під час здійснення зовнішньоекономічних операцій.

Водночас буде зменшено час на проведення контрольних процедур на кордоні та спрощено їх проведення без послаблення складової безпеки.

У результаті це матиме позитивний вплив на прискорення міжнародної торгівлі.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42