Новини

Чи обов’язково зберігати на торговельній точці книгу обліку і витрат?

20.11.2017 / 15:00

Фізичні особи — підприємці на загальній системі оподаткування при здійсненні торговельної діяльності зобов’язані здійснювати розрахункові операції виключно із застосуванням РРО. Водночас вони повинні забезпечити наявність на торговому місці наступних документів:

книги обліку доходів та витрат;

книги обліку розрахункових операцій;

виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань;

ліцензії;

свідоцтва платника ПДВ (у разі, якщо суб’єкт господарювання зареєстрований платником ПДВ);

трудових угод з найманими працівниками (у разі використання найманої праці).

Відповідно до п. 177.10 ст. 177 р. ІV Податкового кодексу фізичні особи — підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів та витрат, мати підтверджуючі документи щодо походження товару.

При цьому фізичні особи — підприємці застосовують реєстратори розрахункових операцій відповідно до Закону України від 06.07.1995 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

(За матеріалами ГУ ДФС у Волинській області)

«Гарячі лінії»

Дата: 21 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42