Новини

Зміна облікових даних: коли самозайнятим особам подавати відомості?

23.11.2017 / 10:00

Cамозайняті особи зобов’язані подавати до контролюючих органів за місцем свого обліку відомості про зміну облікових даних протягом місяця з дня виникнення таких змін (п.65.9 ст.65 Податкового кодексу).

Слід зауважити, що зміни до відомостей про самозайняту особу, які містяться у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, набирають чинності з дня внесення відповідного запису до такого реєстру.

(За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області)

«Гарячі лінії»

Дата: 21 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42