Новини

Новий порядок дії системи блокування ПН: який він має бути

27.12.2017 / 14:00

ДФС України розпочала відкритий процес підготовки змін до системи моніторингу ризиків та блокування податкових накладних. Відповідно до законодавчих змін СМКОР зупиняє дію на два місяці. За цей час від набрання законом чинності Кабмін України має визначити новий порядок дії системи блокування податкових накладних.

Враховуючи це, ДФС розпочато низку консультацій з бізнесом та експертами щодо напрацювання пропозицій до вдосконалення системи.

«Ми ініціювали проведення консультацій з бізнесом, експертами, щоб новий порядок роботи СМКОР влаштовував всі сторони — і бізнес, і державу», — зазначив Мирослав Продан під час першої зустрічі з представниками бізнесу в ДФС.

Учасники зустрічі обговорили проблематику підприємств та ДФС у рамках роботи системи і можливі шляхи її вирішення.

На думку бізнесу, потребують розширення критерії визначення ризиковості операцій, які б забезпечили безперешкодну реєстрацію податкових накладних чесному бізнесу та блокування схемного кредиту.

«Попереду у нас багато роботи, і ми ініціювали ще до нового року низку зустрічей з бізнесом, експертами, щоб уже починати роботу щодо змін до Податкового кодексу, які було прийнято Верховною Радою», — підкреслив в. о. Голови ДФС.

Прес-служба ДФС України