Новини

Коли спирт етиловий, що міститься у ліках, не оподатковується акцизом

04.01.2018 / 11:00

З 30.12.2017 р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України, якою врегульовано деякі питання використання спирту етилового для виробництва лікарських засобів.

Установлено: до лікарських засобів (у тому числі компонентів крові та виготовлених із них препаратів), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів, еліксирів та лікарських засобів, що мають міжнародну непатентовану назву «Етанол», для виробництва яких використовується спирт етиловий за ставкою акцизного податку в розмірі 0 грн за 1 літр 100-відсоткового спирту етилового, належать лікарські засоби, включені до Державного реєстру лікарських засобів, а також лікарські засоби, зареєстровані в інших країнах у встановленому законодавством порядку, що підтверджується реєстраційним посвідченням, виданим відповідною країною.

Лікарські засоби, вироблені на експорт до набрання чинності цією постановою, зареєстровані в інших країнах в установленому законодавством порядку, що підтверджується реєстраційним посвідченням, виданим відповідною країною, належать до лікарських засобів, для виробництва яких використовується спирт етиловий за ставкою акцизного податку в розмірі 0 грн за 1 літр 100-відсоткового спирту етилового.

(Постанова Кабміну України від 27.12.2017 р. № 1082)