Новини

Путівка від профспілки: коли не буде ПДФО

16.01.2018 / 16:40

Відповідно до змін у податковому законодавстві з 01.01.2018 р. розширено перелік доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу громадянина (пп. 165.1.35 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу).

Відтепер до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються:

вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку — члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування;

вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім’ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем — платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує п’яти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року (5 × 3 723 ꞊ 18 615).

Аналогічне роз’яснення викладено у повідомленні ГУ ДФС у Харківській області.