Новини

Оновлено Порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів

24.01.2018 / 11:45

З 23.01.2018 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 р. № 21, якою затверджено Порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів та/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання як сировини для виробництва у хімічній промисловості.

Зазначено, зокрема, що податковий вексель вважається погашеним у разі документального підтвердження факту цільового використання нафтопродуктів та/або речовин.

Для погашення податкового векселя векселедавець подає векселедержателю довідку про цільове використання нафтопродуктів та/або речовин за формою, затвердженою Мінфіном України . Довідка складається на підставі первинних документів та погоджується представником податкового поста, встановленого на підприємстві, що використовує нафтопродукти та/або речовини.

Порядок роботи податкового поста визначається Мінфіном України.

Копія довідки про цільове використання нафтопродуктів та/або речовин, які ввозяться на митну територію України, подається контролюючому органу, який здійснював митне оформлення зазначених товарів.

Визнано такими, що втратили чинність, власні постанови від 20.10.2011 р. № 1068 та від 04.02.2013 р. № 69.