Новини

Плата за виконання митних формальностей: як справляється

02.02.2018 / 14:50

Порядок справляння плати за виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом затверджено Мінфіном України від 23.10.2017 р. № 862.

Відповідно до зазначеного Порядку рішення про виконання митних формальностей поза місцем розташування або поза робочим часом приймається уповноваженою особою митниці на підставі письмового звернення суб’єкта ЗЕД встановленого зразка.

Плата справляється за кожним письмовим зверненням незалежно від кількості оформлених митних декларацій і нараховується відповідно до фактичного виконання митних формальностей (за кожну повну або неповну годину з урахуванням часу, витраченого на проїзд до місця проведення митних формальностей та у зворотному напрямку). Розмір плати встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 р. № 93 «Про справляння плати за виконання митних формальностей митними органами поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для митних органів».

Аналогічне роз’яснення викладено у повідомленні ГУ ДФС у Кіровоградській області.