Новини

Робота з підвищеною небезпекою: удосконалено порядок видачі дозволів

16.02.2018 / 18:00

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено зміни до власних постанов від 25.08.2010 р. № 725 «Про затвердження переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, які не можуть провадитися на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства»  та від 26.10.2011 р. № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» .

Документом удосконалено порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Прийняття рішення сприятиме оптимізації дозвільних процедур; скороченню переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) яких вимагає наявності дозволів; спрощенню надання адміністративних послуг в електронній формі, розширенню переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які можуть виконуватися за декларативним принципом, і поліпшенню умов ведення бізнесу шляхом усунення зайвих обмежень у провадженні господарської діяльності.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. № 48)