Новини

П’ять нових законопроектів на захист торгівлі

01.03.2018 / 18:05

Кабінет Міністрів України на засіданні 28.02.2018 р. схвалив п'ять законопроектів, які вносять зміни до законодавства про захист торгівлі.

«Ухвалення цих законопроектів дасть змогу осучаснити законодавство про захист національного товаровиробника від недобросовісного імпорту або імпорту, що різко зростає. Оригінальні закони було ухвалено в 1998 р. Однак за 20 років змінилися і тенденції у світовій торгівлі, форми неконкурентної боротьби завоювання ринків міжнародної торгівлі, і світові підходи до захисту нацвиробника», — пояснила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі — торговий представник України Наталія Микольська.

Згідно з презентаційними матеріалами, розміщеними на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), пропоновані зміни, зокрема, передбачають упровадження двоетапного розслідування або «гільйотину» в частині дотримання термінів їх проведення, а також упровадження механізму фінансової гарантії у вигляді грошової застави (для сплати особливих видів мита).

ІА «Інтерфакс-Україна»