Новини

Терміни підключення до АС «Є-Звітність» та створення особистих електронних кабінетів бюджетників подовжуються

02.03.2018 / 18:00

На офіційному веб-сайті Мінфіну України розміщено проект наказу Мінфіну України «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування».

Проектом наказу передбачено, що форми звітності складаються та подаються із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі — АС «Є-Звітність»).

Наразі проводиться робота щодо внесення змін до Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі, затвердженого наказом Мінфіну України від 28.02.2017 р. № 307, зареєстрованого в Мін’юсті України 21.03.2017 р. за № 384/30252.

Щодня на офіційному сайті Казначейства у рубриці «Електронні сервіси» публікується Інформація про стан підключення до системи АС «Є-Звітність» розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів державного бюджету та Інформація про стан підключення до системи АС «Є-Звітність» розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів місцевих бюджетів.

Враховуючи вищенаведене та відсутність дати набрання чинності змінами до нормативних актів, які регулюють, зокрема, питання складання та подання звітності в електронному вигляді із застосуванням АС «Є-Звітність», Казначейство повідомляє, що терміни підключення до системи АС «Є-Звітність» та створення особистих електронних кабінетів подовжуються.

 

http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/396404