Новини

Графік роботи ЦОП на святкові дні березня

06.03.2018 / 09:30

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності 7 та 10 березня 2018 р. Центри обслуговування платників працюватимуть за таким графіком:

7 березня – робочий день до 17.00;

10 березня – у режимі чергування (за необхідності із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13.00;

8 та 9 березня вихідні дні.

Підрозділи митного оформлення, для яких установлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.

Митні пости митниць ДФС працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про роботу постів можна дізнатися в оперативних чергових.

Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до кол-центру: 0-800-501-007.

Для скарг на неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів потрібно звертатися на сервіс «Пульс» за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua

Прес-служба Державної фіскальної служби України