Новини

Підписано Закон про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

13.03.2018 / 11:00

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу 12.03.2018 р. підписав Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Новий Закон стосується більшості суб’єктів малого та середнього бізнесу і дає можливість ефективно захистити учасників таких товариств.

Зазначеним нормативно-правовим актом запроваджуються сучасні принципи ефективного регулювання, створення і ведення бізнесу. «Ці процедури стануть простішими, зрозумілішими. Закон має забезпечити учасникам товариства комфортний правовий простір для врегулювання своїх відносин, зменшити ризики захоплення контролю за товариством, фактично знищити ризики рейдерських атак. Знімаються обмеження щодо формування статутного капіталу, спрощуються процедура реєстрації, успадкування частки в статутному капіталі товариства, право отримання кредиту чи фінансування під заставу частки товариства, що полегшить залучення додаткових коштів», — пояснив Петро Порошенко.

Очікується також, що Закон дасть змогу значно покращити бізнес-клімат, сприятиме залученню прямих іноземних інвестицій, створить передумови для організації нових та розвитку існуючих підприємств, підвищення надійності захисту прав власності та забезпечення учасників ефективними механізмами запобігання і вирішення корпоративних конфліктів.

Документ удосконалює регулювання відносин, пов’язаних із створенням, діяльністю та припиненням товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю. Він також усуває значні вади, які існують у чинному законодавстві, що приведе його у відповідність із нормами та концептуальними підходами, характерними для законодавчих актів Європейського Союзу та країн — членів ЄС.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42