Новини

Затверджено Кодекс комерційного обліку електричної енергії

27.03.2018 / 15:00

НКРЕКП постановою від 14.03.2018 р. № 311 затверджено Кодекс комерційного обліку електричної енергії, який визначає принципи організації комерційного обліку електричної енергії на ринку електричної енергії України, процеси та процедури для забезпечення формування даних щодо обсягу виробленої, переданої, розподіленої, спожитої, імпортованої та експортованої електричної енергії з метою використання таких даних на ринку електричної енергії, права та обов'язки сторін стосовно організації комерційного обліку електричної енергії та отримання точних і достовірних даних комерційного обліку для здійснення комерційних розрахунків із дотриманням рівних прав і без дискримінації учасників ринку електричної енергії.

Дія зазначеного Кодексу поширюються на всіх учасників ринку електричної енергії та постачальників послуг комерційного обліку, що ними залучаються.

Для виконання зобов'язань, визначених Кодексом, учасникам ринку дозволяється наймати треті сторони (постачальників послуг комерційного обліку), що мають відповідну кваліфікацію та у передбачених Кодексом випадках відповідну реєстрацію в адміністратора комерційного обліку.

Постанова набирає чинності з дня, що настає за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні — газеті «Урядовий кур'єр».