Новини

Законопроекти про відміну е-декларування відхилено

03.04.2018 / 17:45

Верховна Рада України відхилила у першому читанні президентський законопроект № 6674 і законопроект № 6271 (один з авторів — лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко). Законопроекти передбачали скасування для громадських активістів е-декларування.

Після обговорення двох законопроектів і після того, як Верховна Рада України не підтримала в першому читанні ці законопроекти, спікер запропонував їх відправити на доопрацювання до профільного комітету, однак з цією пропозицією народні депутати теж не погодилися.

Також народні депутати відмовилися включити до порядку денного сесії низку законопроектів щодо скасування зобов'язання подавати електронні декларації представниками антикорупційних громадських організацій, аналогічні тим, які перед цим відхилили.

Зокрема, народні депутати не дали достатньої кількості голосів (226 голосів) для включення до порядку денного законопроектів № 8120 і 8120-1, автори яких пропонували відкласти на рік і до липня поточного року відповідно подання е-декларації для цієї категорії громадян.

Не набрав також необхідної кількості голосів для включення до порядку законопроект № 8209-1, згідно з яким запропоновано скасувати зобов'язання подавати е-декларації для антикорупціонерів.

Таким чином, Верховна Рада завершила розгляд питання подання е-декларацій представниками громадських організацій, не прийнявши жодного рішення.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42