Новини

Реєстрація яких ПН не зупинятиметься: ДФС підготовлено зміни

04.04.2018 / 09:00
Реєстрація яких ПН не зупинятиметься: ДФС підготовлено зміни

03.04.2018 р. на офіційному сайті ДФС України оприлюднено проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117».

Основною метою розробки проекту Постанови є удосконалення порядку моніторингу податкових накладних/розрахунків коригування, які подано на реєстрацію в Єдиний реєстр податкових накладних.

Проектом Постанови внесено зміни до ознак, у разі відповідності яким податкові накладні/розрахунки коригування не підлягають моніторингу.

Зокрема, пропонується, що всі податкові накладні/розрахунки коригування (крім податкових накладних, які не підлягають наданню отримувачу (покупцю) та/або складені за операціями, що є звільненими від оподаткування) підлягають моніторингу та перевіряються на відповідність критеріям ризиковості платника податку, критеріям ризиковості здійснення операцій та показникам позитивної податкової історії платника податку.

Тобто пропонується скоротити ознаки, за умови відповідності яким податкова накладна/розрахунок коригування не підлягають моніторингу.

Нагадаємо, що чинною редакцією постанови № 117 встановлено такі ознаки ПН/РК, за умови відповідності одній з яких реєстрація в ЄРПН здійснюється без проведення моніторингу:

1) податкова накладна, яка не підлягає наданню отримувачу (покупцю) та/або складена за операцією, звільненою від оподаткування;

2) обсяг постачання, зазначений платником податку в ПН/РК, зареєстрованих в ЄРПН в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в ЄРПН ПН/РК, становить менше 500 тис. грн і керівник — посадова особа такого платника податку є особою, яка займає аналогічну посаду не більше ніж у трьох (включно) платників податку;

3) одночасно значення показників D та P, розрахованих у наведеному в цьому підпункті, мають такі розміри: D>0,03, Р<Рмх1,4.

Зауваження та пропозиції стосовно проекту Постанови можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Державна фіскальна служба України: 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, 8., e-mail: monitoringsfs@sfs.gov.ua.

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  infomf@minfin.gov.ua.

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42