Новини

Стовідсоткове фінансування послуг з медичної допомоги для потерпілих на виробництві

10.04.2018 / 11:30

Фонд соціального страхування України стовідсотково фінансує послуги з медичної допомоги для кожного потерпілого на виробництві, у тому числі здійснення оперативних втручань, проведення діагностики, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Про це повідомив голова правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко.

«Потерпілі на виробництві, особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва мають право на отримання необхідного їм лікування за рахунок коштів Фонду соцстрахування. Мова не лише, наприклад, про разове проходження МРТ, оплату операції і курсу ліків під час гострого періоду захворювання або одразу після нещасного випадку на виробництві. З бюджету Фонду фінансується лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров’я або упродовж усього життя потерпілого у разі визначеної в цьому потреби», — пояснює Володимир Саєнко.

Так, за 2017 р. у закладах охорони здоров’я за рахунок коштів ФССУ було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 11 517 потерпілих на виробництві. Лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних закладах забезпечено 18 965 осіб, у тому числі 910 внутрішньо переміщених осіб.

За словами Володимира Саєнка, особі з інвалідністю не потрібно самостійно сплачувати за жодну медичну послугу чи лікарський препарат, якщо потреба в них визначена МСЕК і лікарсько-консультативною комісією.

Зокрема, Фонд соцстрахування здійснює фінансування: лікарських засобів, гігієнічних виробів, ендопротезів, діагностичних послуг, медичної реабілітації, медичного нагляду тощо.

Нагадаємо, сьогодні ФССУ продовжує реформу системи соціального страхування, що розпочалась за керівництва голови правління Фонду Володимира Саєнка та директора виконавчої дирекції Євгена Баженкова.

Зокрема, було переведено на адресність надання санаторно-курортного лікування потерпілим на виробництві та членам їх сімей; суттєво спрощено та переформатовано надання реабілітаційного лікування, на яке має право кожен офіційно працевлаштований українець, розпочато впровадження електронного лікарняного тощо. Серед іншого, зазначені кроки дозволили збільшити охоплення соціальними послугами за кошти Фонду, спростити процес їх отримання для українців і позбутись корупційних складових.

Фонд соціального страхування України

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42