Новини

Розглядатимуться всі випадки тиску на бізнес

10.04.2018 / 17:55

Ухвалений конституційною більшістю урядовий закон про захист бізнесу має бути реалізований і посилений новими законодавчими ініціативами — в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Міжвідомчої комісії з питань забезпечення дотримання правоохоронними органами прав та законних інтересів осіб, утвореної за рішенням уряду.

«Закон покликаний навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом. Наш пріоритет — покращувати умови життя, але це можливо за умов розвитку економіки та підприємництва», — сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що ключове завдання нової комісії, до якої увійшли переважно представники ділових асоціацій та Офісу бізнес-омбудсмена – розгляд всіх випадків тиску на бізнес. «Перевищення повноважень - ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони приймали кадрові рішення щодо нечесних працівників, - сказав Володимир Гройсман. — Але будуть вимоги й до бізнесу – чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти».

Глава уряду зауважив, що цією справою «ніхто й ніколи не займався за всі роки незалежності». «Тож завдання — навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця», — сказав Прем’єр-міністр.

Він запропонував підприємцям до наступного засідання Комісії окреслити випадки тиску на бізнес, аби можна було ухвалити конкретні рішення щодо подальших дій.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42