Новини

Декларація з податку на прибуток зазнає змін

12.04.2018 / 11:30

На офіційному web-сайті Державної фіскальної служби України у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Мінфіну України «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» (далі — проект наказу).

Проектом наказу підготовлено у зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», яким, зокрема, запроваджено встановлення єдиного строку подання річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, оновлення різниць, передбачених для коригування фінансового результату до оподаткування, зменшення податку на прибуток на суму сплаченого акцизного податку, розширення кола платників, звільнених від оподаткування прибутку підприємств.

Основною метою підготовки проекту є затвердження змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань приймаються протягом одного місяця на адреси розробника:

поштову — 04655, МПС, Київ-53, Львівська площа, буд. 8, Департамент методологічної та нормотворчої роботи;

електронну — tatiana.chernysh@sfs.gov.ua;

на поштову адресу Державної регуляторної служби України — 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42