Новини

Як працюватимуть ЦОП на травневі свята

27.04.2018 / 13:00

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності на травневі свята Центри обслуговування платників працюватимуть за таким графіком:

28 квітня, 5 травня – робочий день відповідно до затверджених графіків роботи ЦОП до 13.00;

30 квітня – робочий день у режимі чергування (за потреби із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 17.00;

8 травня – відповідно до законодавства про працю робочий день буде скорочено на одну годину;

29 квітня, 1 та  9 травня 2018 р. будуть вихідними днями.

Підрозділи митного оформлення, для яких установлено цілодобовий режим роботи, у святкові дні працюватимуть у звичайному режимі.

Митні пости митниць Державної фіскальної служби працюватимуть за окремим графіком. Детальну інформацію про роботу постів можна дізнатися в оперативних чергових.

Сервіси ДФС працюватимуть цілодобово в режимі інтерактивного автовідповідача.

Для отримання консультацій з питань застосування норм податкового та митного законодавства телефонувати до Кол-центру за номером 0-800-501-007.

Для скарг на неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб  структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів необхідно звертатися на сервіс «Пульс» за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

Прес-служба Державної фіскальної служби України