Новини

Платники ЄСВ зможуть оскаржувати рішення за менші строки

25.05.2018 / 11:20

У рамках проекту «Податки Просто» Мінфін України презентує для публічного обговорення законопроект щодо удосконалення та уніфікації процедур адміністративного оскарження рішень контролюючих органів стосовно нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ).

На сьогодні склалася неузгодженість норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» з нормами Податкового кодексу України щодо застосування єдиних термінів та відповідних підходів до розгляду скарг платників податків на рішення контролюючих органів з питань нарахування ЄСВ.

Мінфін напрацював законопроект, що:

  • удосконалює та уніфіковує процедуру адміністративного оскарження рішень контролюючих органів щодо нарахування ЄСВ;
  • зменшує строки розгляду таких скарг в адміністративному порядку з 30 до 20 днів;
  • надає можливість на продовження строків розгляду скарг для більш детального, всебічного та обґрунтованого дослідження матеріалів скарг платників ЄСВ.

Цей законопроект забезпечує єдиний підхід до розгляду скарг в адміністративному порядку та підвищує ефективність організації роботи та контролю за переглядом рішень ДФС щодо нарахування ЄСВ під час проведення процедури адміністративного оскарження.

Із законопроектом можна ознайомитися тут

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42