Новини

Створено Раду з питань торгівлі та сталого розвитку

13.06.2018 / 17:00

13.06.2018 р. за пропозицією Мінекономрозвитку України Кабінет Міністрів України створив Раду з питань торгівлі та сталого розвитку.

Завданням Ради є організація роботи Дорадчої групи з питань торгівлі і сталого розвитку відповідно до положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо підтримки громадянського суспільства, торгівлі та сталого розвитку. Головним завданням Дорадчої групи стане моніторинг запровадження і дотримання чіткої імплементації заходів, охоплених главою 13 «Торгівля і сталий розвиток».

Рада з питань торгівлі та сталого розвитку має також забезпечити відбір кандидатів до Групи експертів, які працюватимуть над підвищенням ефективності розробки рішень щодо усунення можливих законодавчих труднощів у ході імплементації відповідних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо підтримки торгівлі та сталого розвитку.

До складу Ради з питань торгівлі та сталого розвитку увійдуть представники органів державної влади та громадянського суспільства.

Раду очолить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

«Гарячі лінії»

Дата: 12 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42