Новини

Які пільги збережено на період агресії РФ у Донецькій та Луганській областях

20.06.2018 / 14:00

19.06.2018 р. на засіданні Верховної Ради прийнято законопроект від 15.05.2018 р. № 8349  «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо відносин, пов’язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях)».

Документом внесено доповнення до п. 32 підрозділу 2 та пп. 1.7 п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу, спрямовані на збереження існуючих пільг зі сплати військового збору з доходів у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та інших осіб, які братимуть участь уже не в антитерористичній операції, а в здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та пільг з оподаткування ПДВ операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України ряду спеціальних засобів індивідуального захисту військових (бронежилети, шоломи), лікарських засобів та медичних виробів, продукції оборонного призначення на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюється шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС).

Положення розділу І цього Закону щодо внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу застосовується до податкових періодів починаючи з 01.05.2018 р.

Прийнято законопроект від 15.05.2018 р. № 8350 «Про внесення зміни до пункту 41 розділу ХХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України (щодо забезпечення належного здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях)».

Документом внесено зміни до п. 41 розділу XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу, відповідно до яких пільги зі сплати ввізного мита, які застосовувались на період проведення антитерористичної операції поширюються і на період «здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС)».

Положення п. 1 цього Закону щодо внесення змін до п. 41 Розділу XXI«Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу застосовуються з 01.05.2018 р.

Верховна Рада України

«Гарячі лінії»

Дата: 24 січня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42