Новини

Механізми підтримки агровиробників запроваджуватимуться й надалі

06.07.2018 / 17:00

Уряд України в рамках політики зростання економіки продовжуватиме практику запровадження механізмів підтримки виробників, передусім в агросегменті, і залучення інвестицій, в тому числі шляхом формування індустріальних парків. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він нагадав, що за рішенням Уряду впроваджено програму компенсації 25 — 30 % вартості будівництва та реконструкції ферм і молочно-товарних комплексів, а також програму компенсації 25 % вартості сільськогосподарської техніки українського виробництва.

«А якщо це маленький фермер, то компенсуємо 40 % вартості техніки», — додав Володимир Гройсман.

Так само діє програма компенсації вартості посадкового матеріалу для садівників — незалежно від розміру компаній.

«Садіть сади і отримуйте 80 % компенсації вартості посадкового матеріалу», — зазначив Глава Уряду.

Окремо він звернув увагу на підтримку фермерів — як основи агровиробництва в Україні. Обсяг такої підтримки — 1 млрд грн. «Там (в ці кошти) закладено і здешевлення кредитів, і речі по міндобривах, насіннєвому матеріалу. Будемо підтримувати фермерство», — наголосив Прем’єр-міністр.

Говорячи про інвестиційну складову, він зауважив, що вже восени в Україні має запрацювати експортно-кредитне агентство. «Я також підтримую законопроект про створення індустріальних парків. Взяв би це питання в пріоритет, аби і надалі створювати механізми залучення інвестицій», — зауважив Глава Уряду.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42