Новини

Якщо індивідуальна консультація суперечить узагальнюючій

11.07.2018 / 16:40

Не може бути притягнуто до відповідальності, включаючи фінансові (штрафні санкції та/або пеню), платника податків (податкового агента та/або його посадову особу), який діяв згідно з індивідуальною податковою консультацією, наданою йому у письмовій формі, а також узагальнюючою податковою консультацією, за діяння, що містить ознаки податкового правопорушення, зокрема на підставі того, що у подальшому таку податкову консультацію було змінено або скасовано (абзац перший п. 53.1 ст. 53 Податкового кодексу).

Положення вищезазначеного абзацу застосовуються до індивідуальної податкової консультації за умови, що вона зареєстрована в єдиній базі індивідуальних податкових консультацій.

У разі коли положення індивідуальної податкової консультації суперечать положенням узагальнюючої податкової консультації, застосовуються положення узагальнюючої податкової консультації.

Платник податків та/або податковий агент, які діяли відповідно до податкової консультації, не звільняються від обов’язку сплати податкового зобов’язання, визначеного Кодексом.

ЗІР 138.01

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42