Новини

Усі лісгоспи ретельно перевірятимуть на предмет контрабанди лісу

19.07.2018 / 17:00

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду, ініціюючи проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, звернувся до Генеральної прокуратури із вимогою перевірки фактів такої контрабанди, а також — до партнерів з Євросоюзу з проханням надати інформацію про продукцію Ліспрому, яку перевозять через державний кордон.

«У нас є різні види контрабанди. Один з них — контрабанда лісу. Маємо звіти міжнародних організацій. Факти жахливі, — звуважив Володимир Гройсман. — Я підписав звернення до Генеральної прокуратури з наявною інформацією про правопорушення і сьогодні пропоную прийняти рішення Уряду, аби Державна аудитслужба, ДФС, Національна поліція, Держгеокадастр почали ретельні перевірки всіх лісгоспів країни з даними про накладні, хто підписував, хто відвантажував, хто оформлював, де проходила продукція».

Глава Уряду наголосив, що всі причетні до незаконних вирубок, до незаконного вивезення та ввезення лісу понесуть відповідальність.

«Ми зупиняємо нелегальний потік товарів. Наша робота дає свої перші паростки. Я буду і далі викривати всі тіньові схеми, які є. І буду боротися з тим, аби таких схем не було. Боротьба буде результативною, — наголосив Володимир Гройсман. — Я не буду закривати очі на жодну схему, яка робить Україну біднішою. Прошу всіх правоохоронців — давайте об’єднаємося і вдаримо по всіх цих схемах. Давайте покажемо людям результат цієї боротьби».

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42