Новини

Де можна дізнатися про банківські реквізити для сплати податків

20.07.2018 / 15:00

Платнику податків для отримання банківських реквізитів для сплати податків, зборів, ЄСВ, митних та інших платежів до бюджету необхідно звернутись до контролюючого органу ДФС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Крім того, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці «Головна/Бюджетні рахунки» (sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki) та рубриці «Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/).

Водночас платник податків у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

ЗІР 140.05

«Гарячі лінії»

Дата: 28 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42