Новини

З 1 жовтня допомога по тимчасовій непрацездатності виплачуватиметься оперативніше

23.07.2018 / 10:00

19.07.2018 р. в залі засідань виконавчої дирекції Фонду під головуванням голови правління Фонду Володимира Саєнка відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України.

На засіданні правління розглянуто перелік важливих нормативно-правових актів з питань статутної діяльності Фонду.

Зокрема, затверджено Програму робіт Фонду соціального страхування України на 2018 р.

Також затверджено Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою непрацездатностю та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду.

Зокрема, документ з 1 жовтня цього року вводить у дію нову форму заяви-розрахунку і впроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат застрахованим особам шляхом надання Фонду повідомлення. Цей крок дасть змогу мінімізувати ризик затримок при виплаті допомоги по тимчасовій втраті працездатності та в подальшому зменшити навантаження на роботодавців за рахунок спрощення звітності.

Було затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд здійснює потерпілим на виробництві та членам їхніх сімей, привівши його у відповідність до норм діючого законодавства.

Крім того, правління Фонду у новій редакції затвердило Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Затверджено порядки списання Фондом безнадійної дебіторської заборгованості зі сплати страхових коштів та списання кредиторської заборгованості Фонду, строк позовної давності якої минув.

Також внесено зміни до граничної чисельності працівників та структури виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Фонд соціального страхування України

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42