Новини

Фальсифікацію листків непрацездатності унеможливлять

23.07.2018 / 09:00

На веб-порталі Мінсоцполітики України розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Електронного реєстру листків непрацездатності».

Проектом акта врегульовується питання визначення відповідальних виконавців, строків та заходів, необхідних для впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності (далі — ЕРЛН).

Документом пропонується установити, що ЕРЛН створюється як підсистема Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, а забезпечення його наповнення інформацією покладається на Мінохорони здоров’я України, Мінсоцполітики України, Національну службу здоров’я України, Пенсійний фонд України разом з Фондом соціального страхування України на строк до 01.01.2019 р.

Реалізація акта створює передумови для видачі листків непрацездатності в електронній формі та поступового скорочення їх використання у паперовій формі. Виконання акта забезпечить розвиток правовідносин, за яких унеможливиться фальсифікація листків непрацездатності та допущення порушення під час їх видачі.

За предметом правового регулювання проект акта не матиме відповідного впливу на: ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави; розвиток регіонів; ринок праці; громадське здоров’я; екологію та навколишнє природне середовище.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42