Новини

Все, що потрібно знати про субсидії: інформаційна кампанія від Мін’юсту України

26.07.2018 / 16:00

З 01.05.2018 р. змінився порядок призначення субсидій. Мін’юст України в межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочав інформаційну кампанію щодо порядку оформлення громадянами субсидій і підготував та розповсюдив оновлені інформаційні матеріали, які вже направлено до головних територіальних управлінь юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

Мета кампанії — інформування громадян про зміни, що стосуються правил призначення субсидії. Так, відтепер рішення про призначення субсидії, відмову або подання документів на розгляд комісії приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів із дня подання заяви. А субсидія призначається в єдиному порядку — починаючи з місяця звернення до дати закінчення опалювального (неопалювального) сезону.

«Ми хочемо, аби люди знали свої права, користувалися ними і орієнтувалися, що треба робити, коли їх порушують. Зміни в порядку оформлення субсидій відбуваються щороку, тому в межах реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» ми намагаємося поінформувати якнайбільше людей щодо цих нововведень та пояснити, хто має право на субсидію, на яких умовах її призначають і коли можуть припинити. Саме на це спрямовано нову інформаційну кампанію Мін’юсту», — зазначила заступник міністра юстиції Іванна Смачило.

Із буклета можна дізнатися про те, хто може оформити субсидію, куди потрібно звертатися для оформлення субсидії та в яких випадках надання субсидій можуть припинити.