Новини

В Україні запроваджують е-торги на користування надрами

26.07.2018 / 18:00

Урядом схвалено постанову про відкриття геологічної інформації, а також повідомлено про рішення запровадити процедуру електронних торгів ліцензіями на користування надрами, передусім газовидобутку, на платформі ProZorro.

Передбачається, що пілотний проект проведення електронних аукціонів на користування надрами буде запущено з 1 вересня. Пропонована система матиме низку переваг, які полягають, зокрема: у відкритості та публічності, у можливості відстежити всі етапи продажу дозволів; у чесних і відкритих правилах, у скороченні періоду проведення аукціонів.

За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, пакет важливих рішень, які наразі приймає Кабмін, повністю руйнує корупцію в надрокористуванні та розширює можливості бізнесу у сфері газовидобування.   

Одночасно, наголосив Прем’єр-міністр, Уряд схвалює рішення щодо остаточного запуску роботи Фонду енергоефективності — ключового інструмента політики ефективного споживання ресурсів, а відтак — економної їх оплати.

Окремо Володимир Гройсман звернув увагу на реалізацію програми удосконалення державних вугільних шахт, які також мають стати складовою державної політики енергетичної незалежності.

«Гарячі лінії»

Дата: 21 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42