Новини

Процедуру призначення державної допомоги спрощено

26.07.2018 / 19:00

26.07.2018 р. на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою, зокрема, приведено чинне законодавство в частині соціального захисту осіб з інвалідністю у відповідність із офіційним перекладом Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативним протоколом до неї та запровадженням європейських стандартів у цій сфері.

Крім того, нормативно-правовий акт передбачає спрощення процедури призначення державної допомоги для громадян за фактичним місцем проживання.

Так, якщо раніше при зверненні за призначенням допомоги за місцем фактичного проживання, яке відмінне від зареєстрованого місця проживання, заявник мав надати довідку органу соціального захисту населення про неотримання зазначеної допомоги за місцем реєстрації, то відтепер завдяки спрощенню механізму отримання допомоги громадяни позбавлені необхідності збирати довідки.

Разом із тим з метою цільового використання бюджетних коштів органи соціального захисту населення за допомогою інформаційних систем зможуть отримувати інформацію щодо неотримання заявниками державної допомоги в різних регіонах України.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42