Новини

З 1 жовтня страхові виплати від ФСС виплачуватимуться за новим порядком

30.07.2018 / 14:00

Постановою Фонду соціального страхування від 19.07.2018 р. № 11 затверджено нову редакцію Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд соціального страхування здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Документом внесено ряд змін щодо фінансування та перерахунку страхових виплат сім’ям, які втратили годувальника у зв’язку з нещасним випадком на виробництві або профзахворюванням.

Зокрема, після набуття чинності зазначеного Порядку, за період між закінченням одного навчального закладу та вступом до іншого дітям, батьки яких загинули на виробництві, Фондом буде проведено щомісячні страхові виплати. Страхові виплати не будуть призупинятись у літній період між закінченням школи та вступом до вищого навчального закладу на денну форму навчання тощо.

Крім того, відповідно до Порядку сума щомісячних страхових виплат сім’ям померлих на виробництві перераховуватиметься, зокрема, у разі смерті одного з членів родини померлого, що не було передбачено попереднім механізмом.

Постанова набирає чинності з 01.10.2018 р.

Фонд соціального страхування України

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42