Новини

Нове у проведенні інструктажів з пожежної безпеки

31.07.2018 / 14:00
Нове у проведенні інструктажів з пожежної безпеки

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого власною постановою від 26.06.2013 р. № 444.

Змінами, зокрема, передбачено, що особи, у разі прийняття на роботу, та працівники щороку за місцем роботи проходять інструктаж з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично (один раз на три роки) проходять навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.

Особи, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою, мають попередньо пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум). Працівники, зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, один раз на рік проходять перевірку знань нормативних актів з пожежної безпеки.

Програми проведення інструктажів (вступний, первинний, повторний, позаплановий та цільовий), програми навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки та програми спеціального навчання (пожежно-технічний мінімум) затверджуються керівниками підприємств, установ та організацій.

Порядок затвердження таких програм, організації та контролю їх виконання визначається МВС.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 р. № 592)

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42