Новини

«Трендовість» відкритих даних ДФС

31.07.2018 / 18:15

ДФС з 11.06.2018 р. розпочато проведення опитування серед аналітиків, представників бізнес-середовища, громадськості та ЗМІ щодо наборів даних, які ДФС оприлюднює у формі відкритих даних відповідно до вимог ст. 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Протягом місяця (період з 11.06.2018 р. по 11.07.2018 р.) участь в опитуванні взяли понад 1700 респондентів, що свідчить про «трендовість» відкритих даних ДФС серед громадськості, яка підтверджується результатами опитування.

Більше 97 % респондентів задоволені регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua).

Майже 95 % респондентів вважає, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС, є корисними.

Більше 94 % респондентів вважає, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС, є більш зручним способом отримання інформації, ніж надсилання письмових запитів.

Більше 93 % респондентів зазначили, що завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних здійснюють з розділу «Відкриті дані» (тестова версія офіційного веб-порталу ДФС (sfs.gov.ua)).

93 % респондентів вважає Реєстр платників податку на додану вартість пріоритетним набором даних у формі відкритих даних.

81 % респондентів вважають, що доцільно в Електронному кабінеті розміщувати інформацію про стан оновлення наборів даних у формі відкритих даних на інформаційних ресурсах.

ДФС продовжує здійснювати опитування і запрошує громадськість узяти в ньому участь (sfs.gov.ua/opros2).

Прес-служба ДФС України