Новини

Суб’єкти господарювання мають погасити заборгованість зі сплати ЄСВ

03.08.2018 / 13:45

Стан виконання плану надходжень ЄСВ у липні та прогноз надходжень у серпні обговорили 02.08.2018 р. під час селекторної наради начальники головних управлінь Пенсійного фонду в регіонах. У ній також узяли участь заступник Міністра фінансів України Юрій Джигир та директори департаментів Мінфіну України та Мінсоцполітики України.

Питання погашення заборгованості перед Фондом (зі сплати ЄСВ, відшкодування виплати пільгових пенсій) було ключовим під час наради.

Голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний поставив завдання посилити у регіонах роботу з боржниками та забезпечити збільшення надходжень до бюджету Фонду. Керівник Фонду також акцентував увагу на тому, що всі боржники мають бути поінформовані про необхідність погасити заборгованість.

«Усім підприємствам-боржникам та фізичним особам-підприємцям потрібно нагадати про їхні соціальні зобов’язання. Ми маємо докласти максимум зусиль та задіяти усі можливі важелі, аби забезпечити результат. Ці завдання непрості, але ми маємо їх виконати», — наголосив Олексій Зарудний.

У кожному регіоні спільно із ДФС складено поденний графік надходжень ЄСВ. Спільно із фахівцями Держпраці України ведеться робота з легалізації трудових відносин та збільшення фонду оплати праці на підприємствах. Окрім того, Державна виконавча служба працює над стягненням боргів із підприємств-боржників.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42