Новини

Як сільгоспвиробникам запобігти зупиненню реєстрації ПН

06.08.2018 / 14:00

З метою запобігання зупинки реєстрації ПН сільгоспвиробникам у період жнивної кампанії, фермерам та керівникам сільгосппідприємств необхідно дотримуватися порядку подання таблиць даних платника ПДВ.

Відповідно до вимог Порядку зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», Таблиця даних платника ПДВ подається в електронній формі засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, за встановленою формою, згідно з додатком 3 зазначеного Порядку.

У Таблиці даних платника ПДВ зазначаються:

  • види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або отримуються платником податку;
  • коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016–2010), що постачаються, виготовляються або придбаваються платником податку.

Відповідно до п. 31 Таблиця даних платника податку подається із поясненням, у якому зазначається діяльність із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. При правильному заповненні платником Таблиці та прийнятті Комісією ДФС у подальшому реєстрація ПН із зазначеними кодами згідно УКТЗЕД/ДКПП не зупинятиметься.

Звертаємо увагу фермерів та керівників сільгосппідприємств, що подання Таблиці даних платника ПДВ — можливість запобігти зупиненню реєстрації ПН.

Аналогічне роз’яснення викладено у повідомленні ГУ ДФС у Миколаївській області.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42