Новини

Мінфін пропонує затвердити нові коди видів сплати податків

10.08.2018 / 13:40

Мінфін України на офіційному сайті оприлюднив проект наказу «Про внесення змін у додаток до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів».

Документом передбачено затвердження відповідних кодів видів сплати (додаток до наказу Мінфіну України від 24.07.2015 р. № 666), що в свою чергу сприятиме забезпеченню додержання принципів державної регуляторної політики, досягнення у регуляторній діяльності балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави.

Внесення змін до Порядку зумовлено необхідністю ведення окремого обліку повернення з бюджету сум податків, зборів та інших платежів за рішеннями судів, а також відшкодування сум ПДВ на поточний рахунок платника та в рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів за рішеннями судів шляхом доповнення додатку до Порядку новими кодами видів сплати.

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42