Новини

На брендові речі пропонують знизити мито

15.08.2018 / 15:00

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 9018 від 10.08.2018 р., метою якого є спрощення процедури ввезення та вивезення з митної території України брендового одягу для вільного обігу, а також здешевлення вартості одягу імпортного виробництва.

Крім того, передбачається, що зниження вартості імпортної сировини (пряжа, нитки, тканини тощо) та збільшення за рахунок цього виробництва товарів з доданою вартістю (тканини, одяг) в результаті сприятиме здешевленню кінцевої вартості готової текстильної продукції вітчизняного виробництва.

Законопроектом, зокрема, пропонується:

- ст. 397 Митного кодексу України доповнити ще однією групою товарів, до яких не застосовуються санкції із заборони на ввезення на митну територію України, зокрема щодо брендових товарів, які введені в цивільний оборот на території будь-якої держави за згодою власника такого бренду;

- внести зміни до Закону України «Про охорону прав на знак для товарів і послуг», якими дозволити купувати брендові товари за кордоном з метою їх подальшого продажу на території України за згодою власників таких брендів за умови, якщо не будуть змінені та не погіршені якісні характеристики цих товарів після їх введення в цивільний оборот;

- знизити пільгові ставки мита на текстильні матеріали та текстильні вироби до 0 % шляхом внесення відповідних змін до Закону України «Про Митний тариф України».

Прийняття законопроекту дасть змогу здешевити одяг та текстильні матеріали, тим самим створюючи умови споживачеві для більш широкого та різноманітного вибору якісного одягу українського та закордонного виробництва.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42