Новини

На Львівщині упіймали митників, які організували корупційну схему ввезення «євроблях»

22.08.2018 / 15:00

За сприяння керівництва Львівської митниці ДФС Управлінням захисту економіки у Львівській області за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону припинено систему вимагання та отримання неправомірних вигод посадовими особами митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС.

Так, ними було організовано схему незаконного отримання коштів за сприяння у безперешкодному пропуску через державний кордон легкових транспортних засобів на іноземній реєстрації без їх офіційного митного оформлення.

За результатами проведення комплексу заходів у рамках кримінальних проваджень за частиною третьою ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди) задокументовано перевезення через митний пост «Угринів» Львівської митниці ДФС восьми автотранспортних засобів.

Після закінчення робочої зміни та розподілу незаконно одержаних коштів проведено затримання державного інспектора зазначеного митного поста, який систематично вимагав та одержував неправомірну вигоду за безперешкодне увезення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Під час затримання на гарячому та обшуку його автомобіля виявлено та вилучено 550 дол США та 12 тис. грн.

Крім того, було задокументовано отримання працівниками цієї ж зміни митного поста «Угринів» неправомірних вигод за безперешкодне увезення ще п’яти аналогічних автомашин з іноземною реєстрацією.

Одночасно у процесі проведення обшуків автотранспортних засобів інших працівників цієї ж зміни виявлено та вилучено ще понад 60 тис. грн, 2,5 тис. дол та 200 євро.

Наразі вирішується питання про затримання працівників відділу митного оформлення митного поста «Угринів» Львівської митниці ДФС у порядку ст. 208 КПК України.

Досудове розслідування проводиться Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Прес-служба ДФС України