Новини

Надходження митних платежів до держбюджету зростають

29.08.2018 / 10:00

За час реалізації експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів — з 21 червня по 20 серпня — до держбюджету перераховано понад 66,7 млрд грн митних платежів. Порівняно з відповідним періодом минулого року фактичні надходження зросли на більш, ніж 23 %, або 12,6 млрд грн. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

За його словами, тільки у серпні до держбюджету (станом на 27.08.2018 р.) перераховано понад 27,1 млрд грн митних платежів. Виконання графіку надходжень платежів становить 103,6 %.

«Ми бачимо стійку тенденцію щомісячного зростання митних надходжень. Так, порівняно з минулорічними показниками у червні надходження митних платежів зросли на 2,2 млрд грн, у липні — на 5,9 млрд грн. Надходження серпня від митниць на сьогодні на 6,4 млрд грн перевищують минулорічні та на 5,6 млрд грн — червня — липня 2018 р. Оголошена Урядом та ДФС боротьба з контрабандою — в дії і вона буде продовжена, незважаючи на шалений тиск і на мене особисто, і на співробітників ДФС в цілому. Буде продовжена, адже йдеться про наповнення бюджету, створення конкурентних умов та розвиток економіки», — зазначив Мирослав Продан.

Крім того, у серпні середньоденні надходження митних платежів зросли до 1 млрд 508 млн грн. Це на 59 млн грн перевищує середньоденний показник липня поточного року та на понад 180 млн грн більше, ніж у червні цього року.

Прес-служба ДФС України