Новини

До модернізації ІТ-напряму фіскальної служби долучиться Казначейство США

31.08.2018 / 13:00

Департамент інформаційних технологій ДФС України буде реформовано за новими принципами. Зміни передбачають оновлення функціоналу, перегляд існуючих функцій та впровадження нових, що стосуються проектного та програмного менеджменту. Питання модернізації організаційної структури Департаменту в. о. Голови ДФС Мирослав Продан обговорив з представниками Офісу технічної допомоги Казначейства США.

Зазначалося, що успішність великої кількості проектів, які наразі запроваджуються ДФС у рамках реалізації Стратегічних ініціатив до 2020 р., значною мірою залежить від ефективності реалізації їх ІТ-складової. Зокрема, йдеться про розбудову сучасної, стабільної та захищеної IT-інфраструктури: проведення комплексного аудиту, створення цільової IT-архітектури (техніка, кадри, програмне забезпечення) та системи захисту інформації.

Зі слів Мирослава Продана, протягом останніх двох років вперше у модернізацію ІТ-напряму було вкладено значні кошти та наразі тривають процедури закупівлі обладнання відповідно до сучасних технологій. Для забезпечення наповнення кадрового складу ІТ-підрозділів фіскальної служби спеціалістами планується ухвалити рішення, згідно з якими зарплата таких співробітників починаючи з 2019 р. відповідатиме рівню реального ринку праці в сфері ІТ в Україні.

Також очільник ДФС звернув увагу на важливість забезпечення дотримання термінів та вимог з реалізації всіх визначених для служби завдань.

«Сьогодні фіскальна служба відповідно до завдань уряду та Стратегічних ініціатив ДФС реалізує низку проектів з електронізації процесів адміністрування податків і зборів, за якими визначені чіткі терміни. Тому дуже важливим при реформування ІТ-підрозділу служби є недопущення будь-яких ризиків щодо ефективної реалізації цих проектів», — зазначив Мирослав Продан.

Він також підкреслив, що на сьогодні реформування для ДФС дуже важливі всі конструктивні пропозиції, які враховуватимуться для впровадження найкращих світових практик у діяльність служби.

У свою чергу представники Казначейства США відзначили ефективність співпраці з фахівцями ДФС та висловили готовність до подальшої взаємодії у питаннях модернізації ІТ-складової фіскальної служби.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42