Новини

З 11 вересня кошти, сплачені на старі бюджетні рахунки, повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження

03.09.2018 / 15:10
З 11 вересня кошти, сплачені на старі бюджетні рахунки, повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження

Граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018 р.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018 р. кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами, не зараховуватимуться до бюджетів, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

З метою попередження виникнення у платників податків податкового боргу та недопущення втрат бюджетів на час перехідного періоду, тобто до 11.09.2018 р., залишаються активними для зарахування податків, зборів та інших платежів бюджетні рахунки, відкриті на балансі головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві (зі старими реквізитами).

Нагадуємо, що з 02.07.2018 р. змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкрито на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

У зв’язку з цим платникам податків для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповнення розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018 р. на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

Інформацію про реквізити нових бюджетних рахунків розміщено на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki), на веб-сторінках Казначейства та головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.