Новини

Пілотний проект щодо «єдиного рахунку» для сплати митних платежів запрацює вже у вересні

06.09.2018 / 12:30

Мінфін України інформує про перебіг запровадження Єдиного казначейського рахунку (ЄКР) ДФС для сплати підприємствами митних платежів.

При ДФС створено структурний підрозділ, уповноважений на адміністрування ЄКР та обслуговування підприємств для зарахування авансових платежів (передоплати). Також фахівцями ДФС і Державної казначейської служби доопрацьовуються програмні комплекси, необхідні для повноцінної реалізації ЄКР.

У вересні цього року планується запустити пілотний проект щодо реалізації ЄКР. З 16.04.2019 р. «єдиний рахунок» використовуватиметься всіма підприємствами в обов’язковому порядку.

Довідково
Митні платежі, які підлягають сплаті при митному оформленні, мають бути перераховані на рахунок митниці до моменту подання митної декларації.

Наразі кожна митниця має власний казначейський рахунок. Тому підприємець, який здійснює митне оформлення у різних митницях, змушений перераховувати митні платежі на три окремі рахунки.

Єдиний казначейський рахунок спрощує цю процедуру. ЄКР передбачає наявність у підприємця лише одного рахунку, з якого списуватимуться митні платежі при митному оформленні у будь-якій митниці.

 

«Гарячі лінії»

Дата: 15 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42