Новини

Реєстрацію РРО для підприємців мають намір спростити

11.09.2018 / 15:20

Мінфіном України оприлюднено проект змін до Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій та Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій.

Мета змін — удосконалення регулювання у сфері застосування РРО, спрощення порядку їх реєстрації, застосування та обслуговування, спрощення порядку використання КОРО, а також приведення порядків щодо РРО та КОРО у відповідність із Порядком технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою КМУ від 12.05.2004 р. № 601.

Зокрема, проектом передбачається спрощення документообігу, організованого між суб’єктом господарювання, ЦСО та контролюючим органом, а саме:

  • скорочення кількості документів та спрощення їхньої форми;
  • запровадження електронної реєстрації та електронного обміну документами;
  • використання контролюючими органами під час здійснення реєстраційної процедури даних реєстрів та баз даних, що супроводжуються ДФС.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42