Новини

ДФС почала отримувати дані про банківські рахунки підприємців

13.09.2018 / 18:30
ДФС почала отримувати дані про банківські рахунки підприємців

ДФС України почала отримувати від банків інформацію про рахунки, відкриті особами, що мають статус фізичних осіб — підприємців. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці в. о. заступника Голови ДФС України Євген Бамбізов.

ДФС ще влітку направила банкам вимогу надати інформацію cтосовно всіх фізосіб, які мають відкриті рахунки. Вдатися до такого кроку, за словами Євгена Бамбізова, змусив той факт, що значна частина ФОП приховує свої справжні прибутки, використовуючи для своєї підприємницької діяльності (конкретно — для розрахунків за послуги та товари) рахунки, відкриті на вимогу фізичних осіб.

«З майже двох мільйонів самозайнятих осіб банківські рахунки, відкриті для здійснення підприємницької діяльності, мають лише 964 тис. ФОП, — нагадав посадовець озвучену на початку серпня статистику і додав: — Отже, йдеться про умисне заниження оборотів бізнесу, ухилення від податків. За попередніми оцінками, від цього бюджет зазнає суттєвих втрат — мова йде про мільярди гривень».

Щодо попереднього аналізу отриманої та опрацьованої на сьогодні банківської інформації, то в. о. заступника Голови ДФС України повідомив, що лише третина з рахунків ФОП відкриті як рахунки для ведення підприємницької діяльності.

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42