Новини

Кабмін розробив Порядок внесення в ЄДР відомостей про діючі ліцензії

14.09.2018 / 16:20

Мінекономрозвитку оприлюднено проект постанови КМУ, якою пропонується затвердити Порядок внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру та декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

Як зазначено в проекті Порядку, до Єдиного державного реєстру планують вносити відомості про ліцензування виду господарської діяльності суб’єкта господарювання, про документи дозвільного характеру, про декларації.

Також зазначено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності користувач у місячний строк вносить запис до Єдиного державного реєстру про скасування ліцензування такого виду господарської діяльності та визнання ліцензії недійсною.

Відомості до Єдиного державного реєстру вносяться користувачем безоплатно.

За проектом постанови органам ліцензування та дозвільним органам з 1 жовтня до 31 грудня 2018 р. буде доручено забезпечити наповнення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань відомостями про діючі ліцензії та документи дозвільного характеру, а також зареєстровані декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

«Гарячі лінії»

Дата: 14 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42